יועץ משכנתאות בחיפה

כשאתם עומדים לקחת משכנתא חדשה ולהיעזר ביועץ משכנתאות, אחד הקרטריונים החשובים ביותר לבחירתו – שהמשרד שלו יהיה באיזור המגורים שלכם או באיזור שבו אתם רוכשים את הנכס שלכם, ומדוע?

יש כמה סיבות חשובות:

קשרים מקומיים
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור מסוים הוא לרוב מכיר את כל הנפשות הפועלות בבנקים באותו איזור וזה דבר מאוד קריטי למו"מ על התנאים במשכנתא העתידית שלכם.
ידע על השטח
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור שבו אתם רוכשים את הנכס הוא גם מכיר היטב את הנפשות הפועלות באותו איזור וגם את ה"ניואנסים" באותו איזור – מחירי הנכס, שמאים באותו מקום (חשוב מאוד!), בעלי מקצוע שקשורים לעסקה, פרוייקטים באיזור ועוד. ידע על המקום שבו אתם רוכשים את הנכס הוא פרמטר מאוד חשוב ליועץ המשכנתאות שלכם בין אם זה למגורים ובין אם זה מיועד להשקעה.
מהירות ויעילות העסקה
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור שבו אתם רוכשים\גרים הרבה יותר קל לקדם את תהליך ליווי המשכנתא במיוחד אם מדובר בעסקה מהירה.
לא פעם ולא פעמיים קורה מצב שהבנקאי\איש מקצוע שהוא חלק חשוב מהעסקה לא עונה למייל \ לטלפון והדבר היחיד שיכול לקדם את התהליך הוא הגעה פיזית, בין אם זה לבנק או בין אם זה לאיש המקצוע הרלוונטי.

היתרון של ייחוד משכנתאות בע"מ הוא שאחד המשרדים נמצא באיזור ועובד בהיקפים של כמה עשרות ליוויי משכנתא ללקוחות מדי חודש (מה שמקנה כוח מיקוח ענק). הקשרים עם הבנקים באיזור ובצפון בפרט הם יוצאי דופן ובעזרת כך, כל עסקה מבוצעת על הצד הטוב ביותר גם בחסכון של הלקוח בכיס וגם ביעילות ומהירות העסקה.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים יועץ משכנתאות בחיפה?

כאשר אתם מבקשים לבחור יועץ משכנתאות בחיפה עליכם לוודא מספר נושאים. ראשית, עליכם לבחון מהו הרקע המקצועי של אותו היועץ. את הרקע של היועץ אפשר לבחון באמצעות ההשכלה שרכש, מה הניסיון שלו בתחום וכמה שנים הוא נותן ייעוץ. אך חשוב מכך, מה כמות הלקוחות שהוא מלווה מדי חודש – דבר מאוד חשוב למו״מ מול הבנקים. מעבר לכך, תוכלו לבחון האם אותו היועץ נותן שירותים גם ללקוחות עסקיים גדולים אחרים. כמו כן, עליכם לבחון האם אותו יועץ עובד עם בנק מסוים או עם מספר בנקים, או לחילופין שמא הוא אינו עובד עם גופים ספציפיים.

מה היתרונות בקבלת
ייעוץ משכנתאות בחיפה?

כאשר אתם פונים לקבל ייעוץ משכנתאות אתם נהנים ממספר יתרונות בולטים. ראשית, היות שמדובר בתחום בו ההשכלה, הידע, והניסיון של מרבית האנשים הוא מצומצם ביותר, אתם מקבלים אתם אשר מסייע לכם להתנהל בסיטואציה המורכבת מול אותם גופים פיננסיים גדולים. מעבר לכך, תחום המשכנתאות, כמו מרבית התחומים, הוא תחום בו הלקוח יכול להתמקח מול נותן השירות. היות שמדובר בעסקה בסדר גודל גדול, פערי המחירים בין עשויים להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים. מעבר לכך, לאור העובדה שמשכנתא נפרסת לשנים רבות מאוד קדימה, אתם יכולים לנהל את פריסתה בדרך אשר תתאים להכנסות ולצרכים שלכם, מה שיועץ משכנתאות מקצועי יוכל לעשות עבורכם.

כיצד לבחור יועץ משכנתאות בחיפה?

כאשר אתם מבקשים לבחור יועץ משכנתאות עליכם לוודא מספר דברים. ראשית נכון יהיה לתאם פגישת ייעוץ בה תקבלו מידע רחב על העסקה שלכם והאופן שבו כדאי לפעול. שנית, תוכלו לבחון האם אותו יועץ ינהל משא ומתן מול מספר רב של בנקים, או שמא תחום פעולתו מצומצם לבנק אחד או שניים. כמובן, ככל שמספר הבנקים עמם היועץ עובד כל גדל הסיכוי שהמחיר שהוא ישיג עבורכם יהיה טוב יותר. נוסף על כן, בשונה מלקוח פרטי המבצע עסקה אחת, יועץ משכנתאות הוא בעל יכולת לבחון את השוק במבט רחב ולסייע לכם להתנהל בהתאם למגמות הרחבות המתרחשות בתחום.

כיצד מתנהל תהליך ייעוץ משכנתאות?

תהליך ייעוץ משכנתאות מתחיל בבחינת הנכס אותו אתם מבקשים לרכוש, ההון העצמי שלכם, ויכולת התשלום החודשית שלכם. למעשה, יועץ המשכנתאות צריך להגיע לאיזון הטוב ביותר עבורכם בין שלושת המשתנים הללו, כאשר הוא מנהל את האיזון ביניהם אל מול צד שלישי – הבנק המלווה. האיזון כמובן משתנה מאוד בהתאם למשא ומתן מול הבנק ומול ההלוואה אותה אתם נוטלים, כאשר הסך הדרוש, וגובה ההחזר החודשי האפשרי מהווים מגבלות קשיחות בהן היועץ מוכרח לעמוד.

מדוע מומלץ לבחור ביועץ משכנתאות של ייחוד משכנתאות?

ייחוד משכנתאות היא חברה בעלת וותק ומוניטין רב, אשר משרדיה מצויים בחיפה ונותנים שירות לתושבי האיזור. יועצי המשכנתאות של ייחוד משכנתאות מכירים היטב את שוק הנדל"ן בחיפה והם מודעים היטב ליתרונות ולחסרונות של שוק זה וכיצד נכון להתנהל בו. מעבר לכך, יועצי המשכנתאות של ייחוד משכנתאות מספקים שירות אדיב, סבלני ומעל הכל – מקצועי ביותר, עבור לקוחותיה. לכן, התקשרו עוד היום לייחוד משכנתאות בטלפון 04-9812294 ותוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים מהמשכנתא שלכם.

היתרון של ייחוד משכנתאות בע"מ הוא שאחד המשרדים נמצא באיזור ועובד בהיקפים של כמה עשרות ליוויי משכנתא ללקוחות מדי חודש (מה שמקנה כוח מיקוח ענק). הקשרים עם הבנקים באיזור ובצפון בפרט הם יוצאי דופן ובעזרת כך, כל עסקה מבוצעת על הצד הטוב ביותר גם בחסכון של הלקוח בכיס וגם ביעילות ומהירות העסקה.