סיפורי הצלחה

משפחת גלברט

מסיימים שבוע גדול עם חסכון ענק למשפחת גלברט! ℹמשכנתא על סך 422,000 ℹנלקחה ל 30 שנה תוצאות : ✅חסכון של 104,400₪ !! ✅קיצור של 10 שנים במשכנתא !! ✅מחזור פנימי (לאחר מו"מ נוקשה עם מס' בנקים) עם מינ' הוצאות !

משפחת ראובן

משפחת ראובן הגיעו אלינו בזכות לקוחות מרוצים שליווינו לפני כשנתיים 🙂 זה התחיל בשיחת טלפון ☎️ לבדיקת התכנות כלכלית. משם לפגישה ראשונית 👨‍💻להתאמת משכנתא ספציפית ותיאום ציפיות. ומשם לליווי יסודי מההתחלה ועד לחתימות ✒ על משכנתא מותאמת אישית בתנאים פנומנליים! 💯 כשאתה אוהב את מה שאתה עושה – אתה נותן את הטוב ביותר שלך ❗ והתוצאות ?? פנומנליות ❗ והלקוחות ?? מאושרים וממליצים הלאה ❗

משפחת מיכאלוב

משפחת מיכאלוב הגיעה אלינו עם הצעה שקיבלו בבנק. לאחר בדיקה ראשונית מצאנו שהמשכנתא מאוד מסוכנת וניתן לחסכון בה כ 180,000₪! 😱 מיד יצאנו לדרך. לאחר מו"מ נוקשה ומכרז ריביות עבור הלקוחות זו התוצאה הסופית: חסכון של 225,000₪💰 לעומת 180,000₪ שהובטחו בתחילת הליווי. 📉נטרול עליה של 1,000₪ במרוצת השנים בהחזר החודשי. 📍טיפול בלהוואות הקיימות בעו"ש – הורדת הריבית משמעותית יחד עם ההחזר החודשי.

משפחת להב

משפחת להב פנו אלינו ממש רגע לאחר שסיימו לשפץ את דירתם. קבלן השיפוצים שלהם אודי צור התעקש שיבדקו את המשכנתא שלקחו -" הבדיקה ללא עלות רק תבדקו שהבנק נתן לכם תנאים באמת טובים, גג דימה יאמר לכם שאין חסכון והמשכנתא טובה ". אז לאחר חצי שנה של התעקשות מצד אודי, משפחת להב החליטו להרים אלינו טלפון ולשלוח לנו את דוח המשכנתא העדכני. לאחר בדיקה מקיפה של המשכנתא, מצאנו שניתן לחסוך בתשלומים 185,000₪ !! ועוד קיצור של רוב המשכנתא ב 4 שנים. לאחר פגישה הובטח למשפחה חסכון של 185,000₪ אך התוצאה הסופית ? לאחר חודשיים של מו"מ ועבודה סופר קשוחה מול מספר בנקים חסכון סופי – 255,000₪ 💰 קיצור של 7.5 שנים בתשלומים ! וכל זה בלי טרטורים רק להגיע פעם 1 לבנק לחתום על המחזור ולשלם עמלה חד פעמית של 200₪ !

משפחת עלמיהו

משפחת עלמיהו פנו אלי ממש ברגע האחרון. הם כבר עמדו לחתום על משכנתא חדשה והחליטו שלפני המהלך הענק הזה כדאי לבדוק עם יועץ משכנתא אוביקטיבי. הם קיבלו המלצה מקולגה להתקשר אלי ומיד נחלצתי לעזור לבדוק את התנאים שקיבלו. האמת שעל משכנתא של 300,000₪ לא חשבתי שאוכל לעשות משהו. אך לאחר בדיקה קפדנית מצאתי שניתן לחסוך עבורם 66,500₪ ולקצר את רוב המשכנתא מ 20שנים ל 12 שנים באותו החזר חודשי !!!! התחלנו תהליך מאוד מהיר, עשיתי עבורם בזריזות את המשא ומתן מול הבנקים השונים והתוצאה – 78,100₪ חיסכון במשכנתא !! קיצור שנים מ 20 ל 12 !! והכל באותו החזר חודשי (האמת ב 35 ש"ח פחות מההצעה שאיתה הגיעו אלי)

משפחת כהן

שהתחלנו את תהליך מחזור המשכנתא למשפחת כהן, הובטח להם חיסכון כולל של כ 110,000₪ ובנוסף הפחתה של 500₪ מהחזר בשיא – לטובת משכנתא יותר יציבה. התחלנו לעבוד ואחרי כמה חודשים של משא ומתן ארוך ונוקשה במיוחד,הגענו לתוצאות פנומנליות! שימו לב:⚠ ♦חיסכון כולל של כ 244,000₪ (כפול מההבטחה) ♦הורדת החזר בשיא ב 1200₪ (כפול מההבטחה) ♦קיצור רוב המשכנתא ל 15 שנה ב מקום 20! ♦וכל זה עוד עם 94₪פחות בהחזר חודשי

משפחת יששכר

משפחת יששכר הגיעה אלינו בזכות המלצה של לקוח מרוצה ״המליצו עלייך, אנחנו נשמח לבדוק את 2 המשכנתאות״ לאחר בירור צרכים, איסוף מידע וכחודשיים של עבודה יסודית ביותר, להלן התוצאות:  משכנתא ראשונה – מגורים:  כ 150,000 שח חיסכון בריביות והצמדות  5 שנים קיצור תקופה של רוב המשכנתא   הורדה 1.77% בריבית הממוצעת של המשכנתא משכנתא שנייה – להשקעה: ‼️ בניית תמהיל המתאים עבור משקיע ‼️ ‼️ כ 115,000 שח חיסכון בריביות והצמדות ‼️ ‼️ קיצור רוב המשכנתא ב 10 שנים ‼️ תודה על הזכות ללוות אתכם.

משפחת גלגל

היום זכינו לסיים תהליך ליווי בן חצי שנה של "תושבי חוץ" אחרי המון מו"מ מול מס' בנקים הגענו לתוצאות פנומנליות! אם שאלתם את עצמכם איפה נמצאת בליז – זו מדינה באיים הקריביים!  אז גם לתושבים מכל העולם מגיע לרכוש דירה בארץ ולקבל משכנתא בתנאים פנומנליים!