יועץ משכנתאות בקריות

רבים מאיתנו חולמים על היום בו נגור בדירה בבעלותנו. כדי להגשים את החלום המתוק הזה, אנו נדרשים ברוב המקרים לגשת אל הבנק ולקחת הלוואת משכנתא. לקיחת משכנתא היא צעד משמעותי וחשוב שיש להקדיש לו תשומת לב ולבחור את אנשי המקצוע המתאימים ביותר באזור המגורים שלנו. כך, נוכל להיות בטוחים שהצרכים והאינטרסים שלנו עומדים בראש סדר העדיפויות.

כשאתם עומדים לקחת משכנתא חדשה ולהיעזר ביועץ משכנתאות, אחד הקרטריונים החשובים ביותר לבחירתו – שהמשרד שלו יהיה באיזור המגורים שלכם או באיזור שבו אתם רוכשים את הנכס שלכם, ומדוע?

יש כמה סיבות חשובות:

קשרים מקומיים
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור מסוים הוא לרוב מכיר את כל הנפשות הפועלות בבנקים באותו איזור וזה דבר מאוד קריטי למו"מ על התנאים במשכנתא העתידית שלכם.
ידע על השטח
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור שבו אתם רוכשים את הנכס הוא גם מכיר היטב את הנפשות הפועלות באותו איזור וגם את ה"ניואנסים" באותו איזור – מחירי הנכס, שמאים באותו מקום (חשוב מאוד!), בעלי מקצוע שקשורים לעסקה, פרוייקטים באיזור ועוד. ידע על המקום שבו אתם רוכשים את הנכס הוא פרמטר מאוד חשוב ליועץ המשכנתאות שלכם בין אם זה למגורים ובין אם זה מיועד להשקעה.
מהירות ויעילות העסקה
כשיועץ המשכנתאות נמצא באיזור שבו אתם רוכשים\גרים הרבה יותר קל לקדם את תהליך ליווי המשכנתא במיוחד אם מדובר בעסקה מהירה.
לא פעם ולא פעמיים קורה מצב שהבנקאי\איש מקצוע שהוא חלק חשוב מהעסקה לא עונה למייל \ לטלפון והדבר היחיד שיכול לקדם את התהליך הוא הגעה פיזית, בין אם זה לבנק או בין אם זה לאיש המקצוע הרלוונטי.

 

היתרון של ייחוד משכנתאות בע"מ הוא שאחד המשרדים נמצא באיזור ועובד בהיקפים של כמה עשרות ליוויי משכנתא ללקוחות מדי חודש (מה שמקנה כוח מיקוח ענק). הקשרים עם הבנקים באיזור ובצפון בפרט הם יוצאי דופן ובעזרת כך, כל עסקה מבוצעת על הצד הטוב ביותר גם בחסכון של הלקוח בכיס וגם ביעילות ומהירות העסקה.

מה חשוב לדעת לפני תחילת ייעוץ משכנתאות בקריות?

רגע לפני שמגיעים לפגישת ייעוץ משכנתאות, מומלץ להכיר מקרוב את היכולת הכלכלית, ההון העצמי, ההוצאות השוטפות של משק הבית ואת סוג המשכנתא בה אנו מתעניינים. כאשר הידע הזה זמין לנו, ניתן לבצע מספר סימולציות למציאת המסלול הטוב ביותר ולבחון את יכולת ההחזר באופן הקרוב ביותר למציאות. כמו כן, מומלץ להתעדכן ברשימת המסמכים עמם יש להגיע לפגישה.

מהם היתרונות
בקבלת ייעוץ משכנתאות מקצועי?

אם ניגשת לבנק בבקשה למשכנתא עבור רכישת נכס למגורים, כנראה שכבר קיבלת הצעה שאולי נראית מפתה לייעוץ משכנתא מטעמו. זה בדיוק הרגע בו מתחלקים יועצי המשכנתאות לשני מחנות – יועצים תלויים ובלתי תלויים. יועץ מטעם הבנק עשוי להעמיד את האינטרסים של הבנק מעל הצרכים שלך, בעוד יועץ משכנתאות מקצועי ובלתי תלוי יעמיד את צרכיך מעל כולם. ההבדל הקטן הזה עם הזמן יתורגם לחיסכון משמעותי ולהתאמה מדויקת למשק הבית שלך וליכולותיך הכלכליות.

מדוע מומלץ לשכור יועץ משכנתאות בקריות?

אם בחרת לרכוש נכס באזור הצפון, אין ספק כי יועץ משכנתאות בקריות הוא הבחירה האידיאלית לתהליך. הכרות עם השוק המקומי וקשרים עם בעלי המקצוע השונים המעורבים בתהליך הם יתרון משמעותי בכל הקשור לניהול משא ומתן ועבור כל צעד בהמשך הדרך.

כיצד לבחור יועץ משכנתאות מומלץ בקריות?

בחירה באיש המקצוע המתאים ביותר חשובה לאין שיעור כאשר מדובר במשכנתא. אלו מספר קריטריונים שיכולים לסיים לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

מיקום גאוגרפי

ישנה משמעות רבה לבחירת יועץ משכנתאות הממוקם ופועל באזור בו מעוניינים לרכוש נכס. הכרות עם שמאים, עובדי בנק, מחירים באזור וכדומה ישרתו אותנו בתהליך. לכן, אם אנו חיים באזור חיפה והקריות מומלץ לעבוד עם יועץ משכנתאות בקריות והסביבה. מעבר לעובדה שזה יקל על תיאום הפגישות, תמיד יש לך איש מקצוע שזמין לקפוץ לפגישה עם השמאי בנכס או לפגוש את נציג הבנק שלא התפנה במענה הטלפוני.

ותק מקצועי

הכרות עם קהל היעד והצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח מתאפשרת בזכות ותק בשטח. בקיאות בנהלים, עבודה מול גורמים מקצועיים והתמודדות עם אתגרים לא צפויים היא מעלה שתשרת כל נוטל משכנתא.

השכלה מתאימה

יועץ משכנתאות איננו נדרש להשכלה מסוימת אך יחד עם זאת, מומלץ לבחור ביועץ או משרד בעל השכלה מתאימה הנוגעת בעולמות הכלכלה, המקרקעין והבנקאות. הידע התאורטי שלו וההיכרות המעמיקה עם מגמות במשק יאפשרו לו להביא עמו לתהליך תובנות חשובות.

כוח מיקוח

ככל שליועץ המשכנתאות לקוחות רבים יותר, כוח המיקוח שלו מול הבנק גבוה יותר מכיוון שהוא מייצג כוח קניה גדול שישרת אותו בניהול המשא ומתן.

 

מדוע כדאי לקבל ייעוץ מקצועי מחברת ייחוד משכנתאות?

כאשר אנו מעוניינים ביועץ משכנתאות הנוגע לנכס בצפון, מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון ולקוחות רבים באזור זה. ייחוד משכנתאות בע"מ היא חברת ייעוץ משכנתאות בקריות וכמשרד המלווה עשרות לקוחות בחודש, כוח המיקוח המשמעותי שלה עומד לצדך ולצד העתיד שלך. בזכות הכרות משמעותית עם השטח והנכסים באזור, סניפי הבנק השונים ועבודה צמודה עם בעלי המקצוע החשובים ביותר בתהליך, כל לקוח מקבל את השירות האדיב, המנוסה והטוב ביותר לצרכיו.

ייחוד משכנתאות בע"מ מזמינה אותך לייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, כל שנותר הוא ליצור קשר עמנו במספר הטלפון 04-9812294, או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.